Co je NIRE?

 

 


NIRE pro zdraví a krásu

NIRE má vestavěnou podložku, která produkuje infračervené záření. Horní vrstva židle je pokryta přírodní břízou, což usnadňuje vedení tepla. Konstrukce židle umožňuje plynulé změny polohového systému – houpáním.

Dokonalost až do detailů

Design NIRE je vyroben z jednotného materiálu, který má za následek stabilitu lehátka. Na povrchu NIRE je bříza nejvyšší třídy klasifikovaná jako nejzdravější. NIRE používá elektrické infračervené topné fólie od nejlepších světových výrobců s bezpečným napětím 24 Voltů. NIRE se vyrábí na přesných strojích v renomované truhlářské dílně DAWIDCZYK. NIRE je chráněný produkt v celé Evropské unii.

black framewalnut

Intuitivní ovládání

Dotyková nebo dálková ovládací jednotka umožňuje plynulou regulaci topného výkonu. Po 60 minutách používání se topení automaticky vypne. Pro pokračování opětovně lehátko zapněte. Po opětovném zapnutí si jednotka pamatuje poslední nastavení topného výkonu.

Dokonalá silueta

Ideálně efektivní a ergonomický tvar NIRE je zárukou dokonalého přilnutí lehátka k siluetě těla. Díky tomu umožňuje perfektní oporu po celé délce páteře a dolních končetin. Výsledkem je výjimečný komfort a relaxace celého těla během používání.

Jak NIRE funguje?